Konto Optymalne w BGŻ Paribas – Opinie

Konto Optymalne w BGŻ Paribas – Opinie

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Brak komentarzy Zobacz komentarze

Kolejny tydzień przyniósł kolejną promocję bankową! Tym razem postaram się prześwietlić dla Ciebie konto Optymalne BGŻ Paribas. Z artykułu dowiesz się jakie ma ono opinie oraz jak skorzystać z promocji i odebrać CashBack w wysokości 300zł! Według ulotki reklamowej Konto Optymalne BGŻ Paribas jest kontem darmowym, a za samo założenie konta Bank oferuje 100 zł, czy tak faktycznie jest? Sprawdźmy!
Warunki promocji

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich osób, które od 26 listopada 2016 roku do teraz nie posiadały konta, ani nie były współposiadaczem konta osobistego w banku BGŻ Paribas.  Wykluczenie to nie obejmuje osób które posiadały rachunki osobiste w Banku BGŻ Optima.

Jak uzyskać premię 100 zł za założenie konta?

  • Załóż konto oraz zarejestruj się na stronie promocji korzystając z linku poniżej:
  • Zapewnij wpływy na konto o łącznej wartości 1000 zł.
  • Wykonaj płatności kartą na minimum 300 zł.

W ten sposób otrzymasz premię w wysokości 100 zł, a dodatkowo będziesz mógł cieszyć się z zupełnie bezpłatnego konta, bez dodatkowych opłat za kartę debetową.

Resztę środków możesz wypłacić w dowolnym momencie, lub używać z Konto Optymalne w BGŻ Paribas.  W mojej opinii warunki promocji są dość proste. Przejdźmy do reszty bonusu – kwoty 300 zł.

Jak otrzymać zwrot wydanych środków do 300 zł?

Wspomniane 300 zł jest to maksymalna kwota cashback, jaką BGZ Paribas może zwrócić nam na rachunek bankowy przez rok od daty założenia konta. Miesięczny limit zwrotu wynosi 2%, od transakcji kartą – 25 zł.

Konto Optymalne BGŻ Paribas – Opinie

Po weryfikacji oferty, mogę stwierdzić że faktycznie warunki które oferuje bank są bardzo korzystne i mogę umieścić Konto BGŻ Paribas wysoko w rankingu kont osobistych. Opłaty za korzystanie z konta wyglądają następująco:

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za obsługę karty debetowej dla posiadacza
  • 0 zł za korzystanie z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash

Ostatni punkt jest chyba najsłabszym elementem tej oferty, wypłaty ze wszystkich pozostałych bankomatów są kosztują 5 zł.

 

Zarządzanie przez Internet

Poza transakcjami kartą mamy oczywiście możliwość wykonywania również płatności elektronicznych. Do konta Optymalnego BGŻ Paribas otrzymujemy dostęp do bankowości elektronicznej w postaci systemu [email protected], który przedstawia się następująco:

Wygląd aplikacji Demo, system Pl@net, BGŻ Paribas

Podsumowanie

Wydaje mi się, że osoby zainteresowane kontem służącym głównie do płatności Internetowych oraz płatności kartą będą zadowolone z tej oferty. Dodatkowo bank oferuje łatwe i czytelne warunki promocji. Myślę, ze sam skorzystam z tej oferty.

Disqs