Spis treści

Spis treści

12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Brak komentarzy Zobacz komentarze

Witajcie! Wpisów z każdym dniem przybywa. Dodatkowo już niedługo na stronie zostanie prowadzona mała reorganizacja i każdy wpis będzie umieszczony w odrobine innej kategorii. Stąd też ten spis treści, który jest drogowskazem dla osób które już znają stronę, oraz przydatną i chyba dosyć ciekawą listą dla osób, które są na niej pierwszy raz 🙂 Zapraszam!

Porównania

Ten dział zawiera porównania najpopularniejszych usług bankowych. Jeżeli interesuje Cię sprawdzenie jak na chwilę obecną wygląda ranking kont osobistych, chcesz znaleźć najbardziej atrakcyjny kredyt gotówkowy, bądź też szukasz sprawdzonego kredytu hipotecznego to odwiedź linki poniżej:

Mój stan konta.

Przewrotna nazwa oczywiście odnosi się do stanu konta każdego z nas. Na podstronie tej zajmę się oszczędzaniem, opcjami binarnymi, odpowiedzią na pytanie skąd wziąć kasę oraz jak poruszać się w labiryncie, który bardzo często stawiają przed nami banki.

W końcu mam mieszkanie!

Wiele osób trafiających na stronę jest przede wszystkim zainteresowana BIKiem oraz warunkami jakie muszą spełnić by kupić mieszkanie. Często szukacie kruczków na które trzeba uważać, a jakie podrzucają przed Wami deweloperzy lub też szukacie sposobów na wzięcie kredytu hipotecznego w oparciu o działalność gospodarczą. Dla tych wszystkich osób ten dział: droga do wymarzonego m.

Biznesy w Internetach

Zarabianie w Internecie nie jedno ma imie. Wielu osobom kojarzy się ono z klikaniem w linki i wypełnianiem ankiet.. A gdyby tak przenieść cały biznes do sieci i np. sklep stacjonarny zamienić w sklep Internetowy? Czy taki ruch również byłby odpowiedzią na pytanie jak zarabiać w Internecie? W dziale tym opowiem Wam o domenach, trzyliterowych, ze słowami generycznymi, obcojęzycznych itd. Powiem dlaczego ciekawe są domeny .ninja oraz na czym polega przechwytywanie domen.

Nie daj się okraść

Już dawno świat przestępczy przeniknął do sieci. Wielu z nas nawet o tym nie wie, że jest na celowniku osób, które próbują wyłudzić nasze oszczędności. Hakerzy często uciekają się do działań socjotechnicznych, często podsyłają nam spreparowane linki, kopiują karty kredytowe itd. Myślę, że dla każdego laika drobna dawka wiedzy dotycząca podstaw bezpieczeństwa w sieci będzie przydatna.

Zarabiamy na ofertach bankowych

Skończyły się czasy gdzie klient musiał zabiegać o bank. Oczywiście nie chodzi mi o sytuacje gdzie musimy wypełnić stosy dokumentów, w tej materii nic się nie zmieniło. Zmieniło się jednak podejście banków i instytucji finansowych do nas jako do konsumentów. Banki muszą walczyć o nasze względy, oferują atrakcyjne promocje, często do produktów takich jak kredyty, pożyczki, konta bankowe oferują bony do sklepów Internetowych lub telefony czy też tablety. W tym dziale znajdziesz listę takich ofert. Nie zapomnij podzielić się nimi ze znajomymi 🙂

Disqs